dzień szczęścia

Dzień Szczęścia na Podkarpaciu

Szczęście to stan, w którym odnajdujesz sens swojego życia nawet w drobnych, codziennych przyjemnościach. Szczęście daje Ci energię do realizacji celów i misji życiowej. To poczucie dobrobytu w każdym obszarze życia. Akceptujesz to, kim jesteś, w jakim miejscu jesteś i z kim jesteś. I jesteś gotowa/gotowy na rozwój, bo szczęścia nigdy za wiele.

A co uszczęśliwia Ciebie? Kiedy ostatnio spędziłaś/spędziłeś cały dzień robiąc coś tylko dla siebie?

Jeśli nie możesz sobie przypomnieć lub po prostu masz ochotę na jednodniowe wakacje z wyjątkowymi warsztatami i psychologią pozytywną – ZAPRASZAMY na I DZIEŃ SZCZĘŚCIA NA PODKARPACIU!

Spotkanie przeznaczone jest dla osób, które są dla SIEBIE WAŻNE. Osób, które chcą przyjrzeć się bliżej sobie i temu co dla nich oznacza szczęście, spędzić czas w sposób podnoszący poziom szczęścia oraz zyskać parę pomysłów jak być szczęśliwym.

Dlaczego warto się zarejestrować i uczestniczyć w Dniu Szczęścia?

– Podarujesz sobie wyjątkowy dzień dedykowany temu, czego najczęściej sobie życzymy – SZCZĘŚCIU!
– Zastanowisz się nad tym co CIEBIE tak naprawdę uszczęśliwia.
– Odpowiesz sobie na pytanie: „Jak TY możesz osiągnąć szczęście?”
– Dowiesz się jak wspierać i wzmacniać w sobie poczucie szczęścia.
– Dowiesz się jak wdzięczność może podnieść Twoje poczucie szczęścia.
– Spędzisz wyjątkowy dzień w wyjątkowym towarzystwie

CO SIĘ WYDARZY i Z KIM?

KATARZYNA GAC-KARELUS – inicjatorka i pomysłodawczyni wydarzenia, trenerka, psycholog i facylitatorka. Specjalizuje się w psychologii pozytywnej i zabierze nas w podróż do świata dialogu, jednego z podstawowych narzędzi do budowania relacji. Zgodnie z psychologią szczęścia dobre relacje pozwalają budować szczęśliwe i satysfakcjonujące życie.

OLA CHODASZ – trenerka, facylitatorka, specjalistka dramy wybierze specjalnie dla nas, ze swojego projektu dla firm “Zabawa, poważna sprawa”, kilka ćwiczeń i gier pobudzających radość, zwiększających otwartość, elastyczność, kreatywność i umiejętności relacyjne. Wszystko po to, byśmy poczuli przepływ i szczęście podczas warsztatu, ale też mieli kilka wskazówek do szczęśliwości w życiu osobistym i pracy.

PAULINA KAWA-ZIĘBA, trenerka, podróżniczka, blogerka. Kobieta o najbardziej zaraźliwym uśmiechu w Polsce. Wprowadzi nas w świat radości i pokaże sposoby jak okiełznać stres oraz zaprzyjaźnić się z nim. W trakcie warsztatu poznacie praktyczne i sprawdzone ćwiczenia które będzie można od razu wprowadzić do życia codziennego oraz wspólnie poszukamy przepisu na zdrowe życie.

INGA SAFADER-POWROŹNIK, Certyfikowany trener metody Points of You®. W trakcie swojego warsztatu prowadzonego w oparciu o metodę Points of You®, spróbuje zachęcić Was do refleksji nad szczęściem w wielu obszarach Waszego życia. To metoda którą wykorzystuje w pracy z zespołami w firmach i z osobami indywidualnymi. Na co dzień prowadzi firmę ITS Communication, organizującą eventy o znaczeniu wizerunkowym, a jej główną życiową rolą jest bycie Mamą i Żoną.

Warsztat odbędzie się w Hotelu Blue Dimond w Nowej Wsi. Miejscu, które jest oazą spokoju i relaksu. Hotel zapewni piękną przestrzeń dla warsztatów, pyszne wegetariańskie przysmaki, a wieczorem relaks w unikalnej strefie SPA.

dzien szczęścia

PROGRAM:

9:30 Rejestracja i poranna kawa
10:00 – 11:30 Ola Chodasz, “Szczęście – Zabawa czy poważna sprawa?” – dynamiczny warsztat z pozytywną dawką energii.
11:30 – 11:45 Kawa i pogaduchy
11:45 – 13:15 Paulina Kawa Zięba, “Śmiech to zdrowie” – Gimnastyka śmiechu
13:15 – 14:15 Lunch
14:15 – 15:15 Inga Safader-Powroźnik, “Ja w drodze do szczęścia” Warsztat Coachingowy z kartami Points of You
15:15-15:30 Kawa i pogaduchy
15:30 – 17:00 Katarzyna Gac-Karelus – “Dialog jako narzędzie do budowania relacji?” podróż z psychologią pozytywną

Aby wziąć udział w wydarzeniu niezbędna jest rejestracja: https://dzienszczescia.evenea.pl/?fbclid=IwAR1ND07nxGMVicMNp1J4g-665GYyGjwYWNkmnV0H5P4wYka1OlCSGr-oIzM

Dostępne pakiety:

PAKIET STANDARD – kwota 150 zł brutto, pakiet zawiera:
– Uczestnictwo w warsztatach
– Przerwy kawowe
– Lunch Wegetariański

PAKIET SUPER – Kwota 180 zł brutto
– Uczestnictwo w warsztatach
– Przerwy kawowe
– Lunch Wegetariański
– Relaks SPA po zakończeniu warsztatów – 2 godzinny pobyt w strefie SPA z możliwością korzystania z basenu oraz strefy saun wraz ze specjalnym rytuałem w Saunie fińskiej

Powiązane posty

Pytanie na śniadanie – lęk separacyjny

Tydzień rozpoczęliśmy od wizyty w Pytanie na śniadanie. Rozmawialiśmy o lęku separacyjnym u niemowląt który pojawia się między 7 a

Domowe SPA

Dzisiaj chciałam Wam przedstawić polską markę THE SECRET SOAP STORE która tworzy naturalne kosmetyki, nie testowane na zwierzętach 🌿 Ja osobiście używam
ciąża wskazówki

7 wskazówek jak dobrze czuć się przez okres 9 miesięcy ciąży

To są moje doświadczenia. Może to będzie inspiracja dla Ciebie, ale najlepiej konsultować wszystko z lekarzami i specjalistami. 1. Zacznę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.