O mnie

Nazywam się Paulina Kawa-Zięba i bloga „Kawa w podróży” piszę z ogromną radością i uśmiechem na twarzy. Podróże to moja pasja i najchętniej spakowałabym laptopa do plecaka i pracowała cały czas w drodze!

Podróże to dla mnie motywacja do działania oraz rozwijania swoich umiejętności i pasji. Poszerzają moje horyzonty i ukazują mi często zupełnie odmienne i inne punkty odniesienia. Pozwalają patrzeć na wiele spraw z zupełnie innej i nieznanej mi wcześniej strony. Uczą mnie pokory, wrażliwości, pobudzają kreatywność i wzmacniają we mnie chęć działania.

Każda, chociażby najkrótsza podróż czegoś mnie uczy, pokazuje mi nowe możliwości i pozwala mi poznać niesamowite osoby. Z czasem pojawiają się też owoce w postaci różnego rodzaju kontaktów, klientów, partnerów biznesowych czy przyjaciół dzielących ze mną pasje.

Zawodowo jestem trenerką zdrowia i założycielką organizacji Life Roots. Piszę artykuły poświęcone profilaktyce zdrowia. Prowadzę praktyczne warsztaty kulinarne Korzenie Życia. Uczę jak zmieniać nawyki żywieniowe i jak żyć zdrowo. Każdego dnia propaguje świadomą profilaktykę zdrowia i zdrowy styl życia. Pomagam ludziom w osiąganiu ich celów, inspiruje innych do działania, zachęcam do aktywności i poznawania siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.