Kawa w podróży

Tak dużo pięknych miejsc do zobaczenia, tak wiele wspaniałych osób do poznania, taki ogrom niesamowitych chwil do przeżycia 

Piękne poranki, wschody i zachody słońca i zapierające dech w piersiach krajobrazy 
Podróże to dla mnie motywacja do działania oraz rozwijania swoich umiejętności i pasji. Poszerzają moje horyzonty i ukazują mi często zupełnie odmienne i inne punkty odniesienia. Pozwalają patrzeć na wiele spraw z zupełnie innej i nieznanej mi wcześniej strony.
Uczą mnie pokory, wrażliwości, pobudzają kreatywność i wzmacniają we mnie chęć działania.

Każda, chociażby najkrótsza podróż czegoś mnie uczy, pokazuje mi nowe możliwości i pozwala mi poznać niesamowite osoby. Z czasem pojawiają się też owoce w postaci różnego rodzaju kontaktów, klientów, partnerów biznesowych czy przyjaciół  dzielących ze mną pasje.

Lubię podróżować na własną rękę, w gronie kilku lub kilkunastu osób. Dzięki temu można poznać kulturę i specyfikę danego miejsca czy regionu taką jaka ona jest w rzeczywistości. Poznając miejscowe osoby, ich zwyczaje, sposób życia i przygotowywania jedzenia można się zainspirować i dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy. Umożliwia to wprowadzenie w nasze życie wielu pozytywnych zmian.

A Ty gdzie chcesz pojechać i jaki zakątek globu odwiedzić? Może w następną podróż pojedziemy razem? 

 

Powiązane posty

chiny paulina kawa zieba

Pierwsze wrażenie i Kaifu Temple

Najbliższe 2 miesiące spędzimy w Changshy w Chinach szkoląc się z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (TCM). I'm so excited!! Ten wyjazd
podróż na goa kawa w podrozy

Goa to całkowicie inne Indie

Lot z New Delhi na Goa trwał ok dwóch i pół godziny. Porównując to do Europy to taki sam czas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.