eBook z roślinnymi przepisami

Potrzebujesz nowych pomysłów na zdrowe i pyszne posiłki? Sięgnij po e-booka „W PODRÓŻY DO ZDROWIA – MOJE ULUBIONE PRZEPISY”!

Co znajdziesz w środku?

Ten e-book to podsumowanie mojej kilkuletniej pracy warsztatowej. W e-booku zebrałam 40 moich ulubionych, sprawdzonych pysznych i zdrowych przepisów. 

Wszystkie dania są wegetariańskie, bezglutenowe i bez białego cukru. Przepisy zostały wielokrotnie przetestowane przeze mnie i moich przyjaciół. Używam ich na co dzień. Najlepszymi testerami byli również uczestnicy praktycznych warsztatów kulinarnych którzy skrupulatnie analizowali receptury, gotowali i wprowadzali nowe dania do swojej codzienności.

Mam nadzieję że gotowanie z e-booka pełnego smaku zdrowia będzie dla Ciebie przyjemną i łatwą przygodą! Wierzę że razem ze mną wprowadzisz oraz utrwalisz zdrowe nawyki. Życzę Ci miłego gotowania!

Paulina Kawa-Zięba

Powiązane posty

roślinny przepis kotlety z buraka

Roślinne kotlety z buraka i kaszy jaglanej

Pyszne, zdrowe i łatwe w przygotowaniu! Takie są roślinne kotleciki. Dziś miałam okazję dzielić się swoimi przepisami na zdrowe roślinne
kotleciki roślinne

Meksykańskie roślinne kotleciki z czerwonej fasoli

Cześć! Dziś miałam okazję dzielić się swoimi przepisami na roślinne kotlety w programie Pytanie na śniadanie. Zostawiam Wam również przepis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.